• Soome Ehitusliit korraldab igal kuul infopäevi Tondi Koolituskeskuses! OSALEMINE ON TASUTA! Tel 566 49 049
Firma päring Krediidinfost
Firma päring Äriregistrist
Soome ettevõtete otsing Maksunumbri kontroll
Registrid Soomes tegutsevatele ettevõtetele

Suomen Tilaajavastuu Oy  pakub vajaminevaid teenuseid Soome tellija vastutuse seadusest  ja maksunumbri seadusest  tulenevate sätete täitmiseks. Tootevalikusse kuuluvad internetipõhised abivahendidTilaajavastuu.fi-, Veronumero.fi- ja Korjausurakka.fi

 
Tilaajavastuu.fi – Soome suurim ja mahukaim internetipõhine inforegister tellija vastutuse seadusest  tulenevate sätetete  täitmiseks. Teenuse kaudu on võimalik tasuta kontrollida  Luotettava Kumppani liikmete kohta käivaid andmeid, mis on sätestatud Soome tellija vastutse seaduses.
 
Veronumero.fi – internetipõhine abivahend maksunumbri seadusest , maksekorralduse seadusest ja tööohutus seadusest (Veronumerolain-,  Verotusmenettelylain- ja Työturvallisuuslain) tulenevate kohustuste täitmiseks


           
Veronumero.fi on virtuaalne abivahend, mis aitab on võimalikult lihtsalt ja kiirelt hallata ettevõtte või tema allöövõtjate töötajate andmeid vastavalt Soome maksunumbriseadusele. On võimalik kanda töötajate andmeid töömaa liikumislubade (kulkulupa) registrisse, edastada erinevaid töötajaid puudutavaid deklaratsioone Soome maksuametile ja kanda korraga oma töötajate andmed ehitussektori avaliku maksunumbri registrisse jpm.
Veronumero.fi registri arendamisse on kaasatud Soome suurimad ehitussektori tellijad ja peatöövõtjad nagu VVO, Lemminkäinen, Rakennus Omera, Skanska, Yit, Ncc, Humaliston Sähko.

Tilaajavastuu.fi ja Veronumero.fi ametlik esindaja Eestis:

Kustutaja OÜ

Tondi Koolituskeskus
Pärnu mnt 142 Tallinn 11317

Telefon:  +372 58 142 142 
e-post: klienditugi@tilaajavastuu.fi


Reklaam Tilaajavastuu.fi
YIT kiri alltöövõtjatele ja koostööpartneritele